Навчальний процес

Дошкільний навчальний заклад здійснює освітньо-виховну діяльність відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», Статуту ДНЗ №12, затвердженого рішенням  сесії 7 скликання  Сурсько-Литовської сільської ради від 04.05.16 року.

Зміст освітньо-виховного процесу в закладі здійснювався відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти в Україні та Коментаря до нього, програми виховання і навчання дітей від 2 до 7 років «Дитина»  та програми розвитку дітей старшого дошкільного віку « Впевнений старт».

Упродовж 2017-2018 навчального року навчально-виховний процес дошкільного закладу був спрямований на вирішення  першого

етапу Науково – теоретичне та методичне забезпечення обласного проекту  « Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства».

Головними напрямками ефективності науково- методичної роботи дошкільного навчального закладу були :

{C}·        Відбір пакету методів та методик діагностики соціального портрету дітей різних вікових груп;

{C}·        Створення «банку інформації» відповідно до теми та завдань дослідження ;

{C}·        Підбір наукової літератури, яка визначає стратегію соціалізації особистості у навчально - виховному процесі;

{C}·        Розробка рекомендацій , спрямованих на самоосвіту , створення можливостей для особистісного та професійного зростання педагогічних працівників у процесі роботи над проектом.

З метою реалізації головних завдань адміністрацією дошкільного навчального закладу, на основі діагностики самооцінки педагогів та оцінки адміністрації, був переглянутий рівень професійної майстерності педагогів,  сплановані різні форми методичної роботи з кадрами, які забезпечили необхідний рівень знань, умінь та навичок у досягненні мети.

Треба відмітити, що наступні педагоги поглиблено працюють за наступними напрямками, підвищуючи свій професійний рівень:

ПІБ педагога

Напрямок роботи

Рогова Людмила Василівна

Сенсорний розвиток дітей молодшого дошкільного віку

Скиба Наталія Олександрівна

Патріотичне виховання дошкільників.